doodle-2 doodle-1 doodle-1

بعد از ثبت سفارش و خرید ، بسته به اینکه طرح برنزی ، نقره ای ، طلایی انتخاب کرده باشید . پس از 24 ساعت یا 72 ساعت پشتیبانان با شما تماس می گیرد و  به شما از نحوه برگزاری کلاس و سرویسی که سفارش دادید ، اطلاعاتی می دهند .در صورت داشتن هرگونه مشکلی ، حتما با پشتیبان در تماس باشید.

پس از نصب برنامه و اجرای آیکون اضافه شده در دسکتاپ میتوانیم با نام کاربری و رمز عبوری که از پشتیبانی در تیکت دریافت کرده اید وارد کلاس شوید

دقت کنید که به عنوان میهمان هم امکان ورود به کلاس هست اما کاربرد این روش فقط برای دانشجویان میباشد .مدرسین حتما باید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوند ، و نه حالت میهمان.

کلاس مجازی چیست ؟

در حقیقت یک آدرس در فضای اینترنتی است که در هر فضایی که اینترنت وجود داشته باشد می توان در آن حضور یافت. کلاس مجازی تمام قابلیت های کلاس حضوری را به علاوه قابلیت های بسیار زیاد و جذاب تری در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در کلاس مجازی همانند کلاس حضوری دانش آموز و معلم وجود دارند. تخته سیاه و وایت برد وجود دارد. دانش آموز می تواند سوال بپرسد و استاد پاسخ دهد و تمام نیازهای مورد نیاز یک کلاس را برآورده نماید.

تست صوت

جهت تست اتصال صوت از گزينه meeting در نوار ابزار گزينه ی Audio Setup Wizard را بزنيد و در پنجره بازشده بر روي next كليك نماييد.

ادامه مطلب

تغییر وضعیت در کلاس

در معرفي امكانات نوار ابزار اين بخش تحت عنوان اجازه گرفتن و نمايش وضعيت بيان شد.
در اين بخش چندين گزينه وجود دارد كه در واقع تغييري در وضعيت فرد حاضر در كلاس ايجاد مي كند.

ادامه مطلب

چطور در کلاس های مجازی مشکل فارسی نویسی را برطرف کنیم

همانطور که مستحضر هستید حروف فارسی در ادوب کانکت در بخش chat با اشکالاتی همراه است .در این نوشتار قصد داریم راهکاری ارائه دهیم که توسط آن کاربران قادر خواهند بود از حروف فارسی در بخش چت Chat استفاده کنند.

ادامه مطلب

آشنایی اجمالی با محیط کلاس

بعد از ورود به کلاس آنلاین ، محیط کلاس را مشاهده مى نمایید ، که محیط کلاس شامل بخش هاي زیر میباشد:
1 -شرکت کنندگانAttendees
2 – نوار ابزار
3-یادداشت ها Notes
4 -گفتگوي متنیChat
5 -فایل ها Files
6 -اشتراك گذاري ها Share.

ادامه مطلب

پنجره پرسش و پاسخ

مديريت كليه پرسشهاي حاضران از طريق پنجره چت بسيار سخت است.امكان خطاي انساني و بي پاسخ ماندن برخي سوالها در اين حالت بسيار زياد است به اين جهت در چنين مواردي استفاده از پنجره پرسش و پاسخ توصيه ميگردد .

ادامه مطلب

چطور در AdobeConnect از کلاس مجازی خود فیلم برداری کنیم ؟

برای ضبط فیلم کلاس در نرم افزارAdobeConnect   لازم هست از منوی Meeting گزینه ی Record Meeting  را کلیک کرده و سپس در کادر جدید ، اسمی برای فایل مورد نظر انتخاب نماییم .

ادامه مطلب

حل مشکل اکو شدن صدا در ادوب کانکت

گاهی هنگام برگزاری کلاس مجازی-آنلاین پیش میاید که صدا اکو شده و صدایی ناخوشایند تولید کرده و مانع برگزاری جلسه ی آنلاین ما میشود.

ادامه مطلب

پشتیبان 24 ساعته

هر سوالی داری بپرس................